DABAS HIDROLĀTI

Dabas Sajūta no Latvijas augiem, kas auguši Kuldīgas apkārtnē (Ventas senlejas pļavās, mežos, upē, upes krastos un ainavu dārzos pie privātmājām) gatavo smaržīgus hidrolātus. Augi tiek vākti ar īpašu rūpību un tikai ar rokām, vietās, kur tie pilnībā tīri no jebkādas ķīmijas.

Hidrolāts ir augu produkts, ko iegūst destilējot augus. Destilēšanas procesā caur augiem plūst karsts tvaiks, kurš paņem līdzi ēteriskās eļļas un citus augu ķīmiskos savienojumus, kas ir vieglāki nekā ūdens. Tvaikam kondensējoties, rodas hidrolāts. Tas nesatur alkoholu, konservantus un neko citu kā tikai auga būtību un destilētu ūdeni. Dabas Sajūta hidrolāti netiek tvaicēti, augiem esot ūdens peldē, tāpēc gala produktam nav zāļu tējai raksturīgās smaržas.

Dabas Sajūta hidrolāti ir pilnībā ( 100%) dabīgs produkts, ko iespējams lietot visdažādākajos veidos: 
* ikdienas ādas kopšanas līdzeklis,
* toniks,
* sprejs, lai atsvaidzinātos,
* inhalācijām,
 *kosmētikas gatavošanā,
* ēdienu, dzērienu sastāvdaļa,
* matu kopšanai,
* gaisa atsvaidzināšanai,

* utt.

Hidrolātu smarža ir spēcīga un saglabājas ilgstošu laiku. Ja tava iegādāta auga smarža ir būtiski mainījusies, tad iespējams, ka hidrolāts ir sabojājies. Tā reizēm notiek ar pilnībā dabīgām lietām, tāpēc lieto to, kamēr tas ir svaigs un Tev tīkams. Uz Dabas Sajūta hidrolātiem nav norādes par termiņu, jo to nav iespējams noteikt. Visbiežāk Dabas Sajūta hidrolāti ir kā labs vīns: “jo vecāks, jo izteiktāk un spēcīgāk smaržo”. 

Hidrolāts tiek pildīts tumša stikla pudelēs, lai maksimāli ilgi saglabātos tā kvalitāte. Pudeles nav nepieciešams turēt ledusskapī vai kādā īpaši vēsā vietā. Arī esot vienmēr siltā istabas temperatūrā, izsmidzinot, tā iedarbība vienmēr būs atsvaidzinoša kā malks tīra ūdens no avota, kas smaržo pēc auga, kas Tev patīk. 

Hidrolātu iegāde:
* 100ml tumšās stikla pudelēs ar izsmidzinātāju (spreju)      10, –
* 100ml tumšās stikla pudelēs ar korķi                                 9, –
* 1000ml tumša stikla pudelēs ar pumpi                              55, –
* 1000ml tumša stikla pudelēs ar korķi                                50, –